| Anonimus_6253 a întrebat:

As vrea sa stiu unde gasesc pierce/cercel cu magnet in iasi? Cine si-a luat recent sa imi spuna si mie.Multumesc!

1 răspuns:
| RocKerNeBun a răspuns:

Sall eu nu stiu de unde sa iei dar stiu cum sa iti faci un cercel care sa para super adevarat ca si cu gaura deci urmeaza instruciunile:
1. Iei o capsa de capsator.
2. daca vrei poti sa o colorezi cu un marker permanent colorat dar nu prea e indicat crede-ma...
3. apoi o faci rotunda
4.o pui pe ureche
5. si strangi crede-ma o sa arate fain desci nu prea e profesionista sa zic asa ideea sper sa te ajute.pabig grinbig grinfundita?big grin