| xMikishor a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare foarte simpla.

Ce parere aveti despre Tutu Adrian si melodiile lui. [ Argumentati]
funda:Xwinking

7 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Este talentat. O sa ajunga departe.

| Lery a răspuns:

Sincer mie mi se pare ca Adrian este un baiat foarte foarte puternic din punctul meu de vedere.Eu cred ca e greu sa canti despre cum sa-si iubeasca copii parintii cand el nici nu ii are si sa nu planga.Pt mine e un invingator si sper ca cantecele lui sa ii invete pe romani ceva.

| Rager a răspuns:

Adrian Tutu a meritat sa castige pentru ca 1-nu are parinti 2-canta extraordinar 3-compune

| adi227 a răspuns:

Buna bupa mine e cel mai tare pentru ca versurile au sens si mesaje pozitive nu ca ceilalti hip hopari si nu stiu cine sant ratati care il injura si ii spun ca nu are talent ca a castigat pentru ca i-au murit parinti dupa mine nu e adevarat si eu atunci cand il ascult sunt mandru ca sunt roman si daca si tu crezi la fel esti tare pa

| xMikishor explică:

Mai vreau raspunsuri.va rogwinking...pup

| FallenDemon a răspuns:

Am auzit o singura piesa compusa de Adrian Tutu si cred ca-i bunicel nu m-a impresionat prea tare deoarece nu prea ascult hip-hop / rap. Stii cum se zice gusturile nu se discuta!

| kida_3825 a răspuns:

Canta excelent de bine :X e o persoana puternica pentru ca a putut ajunge in finalabatting eyelashes il adorsigh am o situatie asemanatoare sad puppy dog eyes.ii urez bafta in cotinu0are :X:X:X