| Bbyw a întrebat:

Hey,TPU! As vrea si eu niste idei pentru cadouri de majorat. Este peste cateva zile si nu stiu ce sa-i cumpar. Tin sa mentionez ca este fata.

Răspuns Câştigător
| puffy04 a răspuns:

Ceea ce nu ii strica niciodata unei fete este un parfum sau orice alt produs cosmetic(dar sa fie si bune).Un tricou, o bluzita, orice fel de articol vestimentar e iar o optiune asta in caz ca vrei sa ii iei ceva de care sa se si foloseasca.Ii mai poti lua o bijuterie din argint(lantisor, cercei, bratara sunt accesibile si ca pret)asta in caz ca poarta argint. Daca totusi vrei sa ii iei ceva simbolic, ii poti lua un obiect decorativhappy

| Bbyw explică (pentru puffy04):

Da, dar nu stiu ce perfum ii place iar produse cosmetice nu prea foloseste, iar haine nu pot sa cumpar, deoarece nu pot risca sa ii iau si sa nu ii placa sau sa nu-i nimerec masura. Mersi pentru idei, dar sper ca mai ai si alte variante.

1 răspuns: