| Bianca_Cancel_2001 a întrebat:

As vvrea sa se intample ceva special in viata mea, este atat de plictisitor! Eu as vrea sa se intample ceva romantic in viata mea! Oare baietii de azi mai stiu sa impresioneze o fata, sa o faca sa roseasca laughing Voi ce credeti? FUNDITA laughing)

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Depinde de fata. Daca e una care e versata, care a trecut prin multe brate, cu greu o mai poate impresiona un baiat cu ceva. Dar pentru o fata ca tine cred ca este posibil sa existe un baiat care sa te impresioneze incit sa te faca sa rosesti happy. Insa sa stii ca ceea ce vrei tu, desi e perfect normal, suna a fi ceva pretentios, pentru ca in ziua de azi mie mi se pare ca cei mai multi baieti sunt atit de "stersi" incit ma mir cum de accepta fetele sa vorbeasca cu ei.
Succes la gasirea acelui baiat care sa faca ca fata ta sa roseasca, dar si ca inima sa-ti fie inrosita in focul dragostei happy.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Impresionată trebuie să se lase singură. E aiurea să stai să impresionezi. În primul rând nu e natural, e mai mult o falsitate penibilă.

| NAT0 a răspuns:

Vrei să înroșesc eu? mai am niște vopsea de la paște sau dacă nu mai am, cumpăr eu, nu-i problemă.

| vanilla80 a răspuns:

În ultimul timp, am urmărit Facebook-ul folosindu-mă de contul soției și intrând pe grupuri pe care voi le numiți „cancer", bizar, tot ce am văzut era „cancer", fete postând discuții cu băieți calumea care încercau să inițieze o conversație comportându-se frumos și exprimându-se frumos, iar „canceroasele" postau o poză cu ei lângă și conversația scriind statusuri gen „Ăsta mă vrea, hahaha", și logic acompaniate de alte viitoare scurgeri. happy Normal că nu vă impresionează nimic pe voi și nici pe băieți, toți suferiți și vă plangeți, păcat ca internetul permite suferința asta inutilă.

| Acras a răspuns:

Sunt sigur ca toti barbatii stiu sa faca o femeie sa roseasca si sa o faca sa se simta speciala problema ar fi in felul urmator ca Femeile din ziua de azi stiu numai sa fure curent cauta tot ce vad ele prin Telenovele si cand un barbat face ceva special unde el pune suflet ea imediat cu comentariu" DA NUMAI ATAT?" sau "E FRUMOS DAR SE PUTEA SI MAI BINE" sau "STII PRIETENEI MELE X/Y PRIETENUL EI A FACUT AIA SAU AILALTA" in concluzie de ce sa ne obosim cand gasisti mereu ceva de comentat in loc sa apreciati ce facem noi? si referitor la dorinta ta iti pot raspunde cu un citat care mie imi place f mult "Cautam ceea ce fuge de noi si fugim de ceea ce ne cauta"