| Petrica_Marian_2000 a întrebat:

asi vrea si o carte despre iubire intre adolescenti; vreau sa fie siropoasa dar in acelasi timp nebuna.Am citit Cautand-o pe Alaska, Elenor si Park, Sub aceeasi stea. Sunt un baiat in cautarea uneii carti superbe

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Scrisoare de dragoste-Mihail Drumes
Invitatie la vals-Mihail Drumes
Dama cu camelii-Alexandre Dumas
Nu-s chiar cu adolescenti, dar sunt de dragoste si sunt absolut superbe, emotionante. Dama cu camelii e cea mai buna carte pe care am citit-o vreodata happy

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ugly love mi s-a parut superbă, încearc-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe wattpad.
Eu iti sugerez Virgin Soul, ca mi-a placut la nebunie.
big grin

| NAT0 a răspuns:

Dupa ce ne-am îndrăgostit de anna Todd
Dupa ce ne-am întâlnit de Anna Todd
Îți ajung.laughing

| Damonana a răspuns:

Asa cum a zis si @NATO citeste seria 'After' de Anna Todd. Is 4 volume tiparite in romana: dupa ce ne.am intalnit, dupa ce ne.am certat, dupa ce ne.am indragostit, dupa ce am gasit fericirea.(in ordine) si din cate stiu mai e si vol 5 dar in engleza- Before, dar nu l.am citit, asrept sa vad daca il traduc si pe ellaughing)
Dar pe cele 4 de mai sus le.am citit, de 2 ori chiar si te asigur ca merita.
Eu citesc mai mult pe wattpad dar am auzit ca "Dangerous love"/"Iubire periculoasa" de Geogiana Sandu a fost publicata, eu astept sa primesc comandalaughing) nu am citit.o dar am auzit ca merita. Poti incerca.
Si daca nu vrei sa dai bani si pe alte carti scrie.mi in privat si o sa iti mai spun cateva de pe wattpadhappy
Multa bafta:*