| dani97 a întrebat:

astazi m-am apucat de fumat! am fumat vreo 10 tigari, dar toti mi-au zis ca nu stiu sa fumez, adica nu stiu cum sa tin tigara in mana si cum sa trag in piept. va rog frumos sa imi explicati! funda:X

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Daca intr-adevar fumai zece tigari in prima zi, erai in coma acum. Nu fuma, nu te mai lua dupa altii. Spirit de turma. Chiar vrei sa fii ca oricine altcineva, nu vrei sa fii mai mai destept decat restul lumii? Foloseste-te de acest impediment in avantajul tau, spune-le ca oricum nu stii sa fumezi, spui doua glume si apoi nu vor mai insista sa fumezi. 10 tigari=7 lei. Cat au muncit parintii tai pentru banii astia?

| AleX199506 a răspuns:

Auleu baiete! aruncale! sad si eu m-am apucat dupa prieteni mei cu gandul ca pot sa ma las oricand dar acum nu mai pot face nimic! No sa te mai poti lasa!

(tragi fum in piept ca si cum ai inspira i apoi expiri fumul afara)
Funda

| ioana21S a răspuns:

Cel mai simplu iei tigara in mana si tragi....si gandeste-te ca te vad ai tai sa fie ceva de genu :"vai, mama" si atunci tragi neintentionat in piept.laughing)Bafta!

| Petripetri a răspuns:

Amice nici nu-mi pasa de funda aia dar sa stii o treaba pe la 30 de ani o sa-ti para rau de moarte crede-ma!

| TinaDeea a răspuns:

Eu nu cred ca vr sa faci asta. Chiar ai nevoie de inca o povara in plus? Mai bine stai in banca ta. Crede'ma e mai bine pentru sanatatea ta. :-) Scuze ca nu te'am ''ajutat''.

| Bazilisc_Baz_1998 a răspuns:

Iei in mana si tragi...