| blackshadow1234 a întrebat:

Azi am avut o zi foarte incarcata, am incercat sa ies putin afara cu o colega, noroc ca a venit sa ma scoata din casa. Si prietena mea cea mai buna s-a suparat ca am vrut sa stau si eu cu altcineva azi afara si nu intelege ca macar azi m-am intalnit cu cine am vrut. Ea vrea sa stau doar cu ea, dar ea nu intelege, as vrea sa vorbesc cu ea, dar nu stiu daca imi raspunde. Cum pot sa fac sa ma impac cu ea si sa o fac sa inteleaga ca mai vreau sa mai stau si eu cu alti prieteni?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Ea tine la tine si te vrea doar pentru tine si e cam dureros sa o lasi balta pentru altii. E normal ca s-a suparat sa stii. Adica serios, sa fii ''cea mai buna'' prietena cu ea, inseamna sa stai mereu cu ea si sa faceti totul impreuna. Daca nu-ti convine nu o mai numi ''cea mai buna prietena''! Bafta!winking

1 răspuns:
| cristinutzaa9927 a răspuns:

Da-i un mesaj si explica-i situatia exact cum ai explicat-o acum. Sper sa va impacati. Funda?