| Durassica22 a întrebat:

Hey TPU!
Azi la scoala m-am mutat in banca cu un coleg (pe care il plac), iar el se uita non-stop la mine, iar daca ii ziceam sa nu se mai uite la mine intorcea capul si se uita cu coada ochiului la mine.
Cand profa de mate mi-a zis sa ma mut de langa el el mi-a zis sa raman acolo si sa n-o ascult.
Inainte de ora de istorie mi-a luat sticla si vroia sa mi-o arunce pe geam, iar eu ma chinuiam sa-l fac sa mi-o de-a inapoi. Cand profu de istorie a enit in clasa desi era pauza si a vaut ca nu sunte in banca s-a suparat si mie mi-a pus 3, iar lui 3 sau 4.
Credeti ca ma place? Am auzit ca daca un baiat se poarta asa cu o fata inseamna ca o place. N-eau mai intrebat unii daca suntem impreuna iar el ziea ca da, iar eu plecam de acolo

19 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ai auzit tu ceva laughing))
Mda, te place, doar ca nu stie ce sa faca.

Spune-i si tu ceva de genu "stii, ar fi tare sa mergem la...", daca iesiti si dupa nu te saruta e greu, dar asa e la inceput, insista

| Durassica22 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Ce am auzit?
Nu prea am tupeu sa vorbesc cu baietii.
Am tupeu doar sa-i batwinking

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Durassica22):

" Am auzit ca daca un baiat se poarta asa cu o fata inseamna ca o place"

Pai atunci da in el, zilnic! In primele zile o sa-ti raspunda la fel, adica o sa fuga dupa tine, te pune pe o banca sau ce face el, dar dupa o sa te intrebe de ce tot dai in el si ii spui ca pana nu te scoate undeva nu-l lasi in pace.

Sau spune-i sa se revanseze pentru note pe care ai primit-o din cauza lui.

| Durassica22 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Eu dau in el iar el ma mangaie sau ma ia in brate...

| gaby24 a răspuns:

laughing e bine mergi inainte

| Violleta2022 a răspuns:

Daca un baiat te sicaneaza si te intarata, tu crezi ca te place?
Tu esti mai prostuta de fel, asa-i?
Ai luat deja un 3 la istorie din cauza lui si continui inca sa te intrebi daca te place? Ce ar trebui sa-ti mai faca, ca sa pricepi ca-l doare-n fund de tine?!

| Durassica22 explică (pentru Violleta2022):

Sa nu ma mai ia in brate...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Durassica22):

Bati baietii?laughing)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Durassica22):

Tot ca sa te intarate face asta!
Singurul lucru care-l poti face este sa incetezi sa te mai joci cu el, sa-i spui serios sa se opreasca si sa-ti anunti diriginta daca continua cu prostiile astea.

| Durassica22 explică (pentru anonim_4396):

Dwa
Sunt batausa clasei

| anonim_4396 a răspuns (pentru Durassica22):

Atunci o sa ai multi iubiti. laughing)

| Durassica22 explică (pentru anonim_4396):

winking

| litere123 a răspuns:

Buna,dupa ce ti-am citit intrebarea, raspunsul meu este ca DA, te place.
Poate ca e mai timid, s-au rusinos de fata cu tine si nu poate sa iti spuna asta.
Uni baieti fac chestii din astea care iti fac si tie, doar ca sa iti atraga atentia (baietii mereu vor sa fiu in centrul atentiei)...

Dar raspunsul e sigur...DA fato te place ...succes

| Durassica22 explică (pentru litere123):

Timid nu de loc...
Nu stii despre ce vorbeam in ora de tehno... happy

| litere123 a răspuns (pentru Durassica22):

Atunci cauta sa fie in centrul atentiei, sa il observi mereu (numai pe el)

| Durassica22 explică (pentru litere123):

Cam da, dar nu imi pot explica de ce ma mangaie si ma ia in brate...

| liviupk21 a răspuns (pentru Durassica22):

Da-mi add pe Facebook liviu mc pk sa iti explic dc face asa ca am patit-o si eu cu o fata tot la fel mss

Răspuns utilizator avertizat
| futurehomeless a răspuns:

Poate ca te place, dar din cate ai zis despre el pare a fi un nesimtit, asa ca eu zic sa nu iti bati capul. Sincer, mai bine il lasi in pace si te axezi pe scoala.