| opierdevara a întrebat:

Hey TPU
azi m`a anuntat diriga ca am fost aleasa sa plec in turcia intr-un schimb de experiente.eu am acceptat, dar cele 2 fete cu care se presupune ca trebuie sa merg au refuzat oferta...am si eu o intrebarehappyOare nu voi regreta...deoarece nu cred ca vor fi elevi pe care ii voi cunoaste deoarece in locul lor va alege altii 2 din schoala.si eu nu vb cu toti!

1 răspuns:
| TheLittleReaper a răspuns:

Cred ca un schimb de experiente e interesant si trebuie sa te gandesti ca o sa-ti faci prieteni noi, nu cred ca e ceva ce sa regreti"D