| Xenia16 a întrebat:

Care ati fost la barajul Vidraru, respectiv orasul Arefu este semnal la telefon acolo?

5 răspunsuri:
| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| Mihaelazet8 a răspuns:

Eu am fost anul trecut. este un pesiaj frumos, merita vazut si da, este semnal la telefon.

| RewerDivli a răspuns:

Ce intrebare, Da

| BirdyL a răspuns:

Semnalul este aproape full, eu chiar weekendul acesta am fost acolo. Daca tot ajungi la Vidraru, viziteaza si Cetatea Poenari. Succes!