| Creeper2000 a întrebat:

Care credeti ca este mai bun:Whatts App sau Viber? Am putin spatiu de stocare in telefon si vreau sa sterg una dintre ele dar nu stiu care! Cel care imi da cel mai bun motiv primeste funda!(apropo, cum se da funda ca am TPU doar de 1 zi happy )

2 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Eu zic sa pastrezi Whatts App.Pe langa faptul ca ocupa mai putin, Viber se mai si blocheaza uneori.Si Whatts App are mai mult chestii decat Viber.(ca sa dai funda o sa iti apara in dreapta comentariului pus de mine alege raspunsu castigator si dai pe el)

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, BoomMan

Iti recomand WhatssApp pentru ca este mai popular, avand un succes foarte mare in primele zile de la lansare.

Cat despre funda, ai in dreapta raspunsului, o funda portocalie care se "aprinde" si se"stinge" cand pui mouse-ul pe ea.

O zi buna, AfroB.