| a întrebat:

Care este genul vostru de a va imbraca? As prefera sa nu-mi dati un raspuns scurt! Vreau detalii! Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| Andreea_Onici_1998 a răspuns:

Pai...eu una ma imbrac simplu,o pereche de anataloni scurti si un tricou,si apoi accesoriile conteaza,un inel,cercei,o curea sau esarfa,bratari,lanturi,bentite, coafura una. poti sa-ti faci o funda din par,sau cv impletit,sau coc,cum se poarta
sau daca vrei coc poti purta o pereche de blugi stramti,balerini, ochelari de soare, daca-i cazul, o camasa bagata in panataloni, sau chiar si o curea, la modahappy

2 răspunsuri:
| 000M1ha3la a răspuns:

Pai mie imi place sa ma imbrac lejer blugi, tenisi si tricouri largi, dar si elegant tocuri, rochii scurte, fuste.Cam asa ma imbrac eu

| explică (pentru 000M1ha3la):

Dragut kiss si eu sunt cam la fel...blugi (vara-scurti) big grin cu tenesi si tricouri mai largi (dar sexy laughing ) si uneori si mai pe corp, asa. Si cu tocuri la evenimente. Rochitele le prefer sus pe corp, stramnte, iar in jos largi, asa ca un ghiocel, si de obicei sa fie colorate (mov, roz, verde, galben, albastru) kiss dar mai des blugii!