| dani97 a întrebat:

cate saptamani mai sunt pana la vacanta de primavara? chiar daca de abia a inceput scoala, mie m-i s-a luat! si credeti ca o sa treaca timpul repede pana la vacanta?laughing)laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing

3 răspunsuri:
| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

La mine da... asa a trecut de repede si saptamana asta de nici nu mi-am dat seama.

| delialove123 a răspuns:

Mai sunt trei luni...

| SINGandSONG a răspuns:

Nu cred! Vor fi teste,vom avea de invatat, de scris, de recapitulat materia, de trecut mai departe cu lectiile, o saptamana sau doua vor trece usor dar apoi urmeaza chinul si mai sunt vreo trei luni si un pic deci "BAFTA"
Funda?