| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, ce ati alege? 1) sa ai un partener care este frumos dar manipulator si are un comportament urat cu ceilalti? sau 2)sa ai un partener care nu este foarte frumos(dar nici urat), nu este manipulator si are un comportament fain?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu aleg nimic. Singur e cel mai bine

| Ofiintă a răspuns:

Nu aș alege.
Atâta timp cât nu există atracție fizica și emotională, nu vad motivul pentru care aș alege pe cineva.

| Purec a răspuns:

Varianta 1. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine naiba ar alege 1?
Mann

| isemilia a răspuns:

2.
Degeaba arata bine daca el ca persoana e toxic. Oricum fizicul se schimba in timp...

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Niciunul. big grin Sau pe amândoi. Nu știu. Oricine se poate schimba și merită ajutat în acest sens big grin și să dobândească o a doua șansă și consider că trebuie să stai cu cineva care îți place și după cum arată. Deși persoanele urâte, sunt foarte de treabă și au un comportament plăcut, din punctul meu de vedere. laughing Sănătate și sper că te-am ajutat. happy Funda? big grin

| Design2021 a răspuns:

De ce ar trebui sa alegi intre cele doua?

| soriciculapte a răspuns:

Cea mai prostie de intrebare.

| Serket a răspuns:

Bănuiesc că toți ar alege varianta 2, cine ar vrea să fie lângă o persoană de rahat, doar dacă nu cumva stai cu ea pentru că îți oferă beneficii materiale, o poziție socială mai specială și profiți de el în felul ăsta și te lași maltratat de ea, având și tu tulbureli la cap să permiți așa ceva. Oamenii au preferințe diferite și totuși cum zicea cineva că totul are frumusețea lui, dar nu toată lumea o vede.