| tslex a întrebat:

Hey TPU.

Ce as putea sa ii iau prietenei mele la implinirea a o luna de relatie? Nu vreau chestii sofisticate, sa nu creada ca o cumpar prin asta si nici bomboane sau ciocolata... ceva simbolic...care sa i aminteasca cu drag

Are 17 ani

Voi fetelor, ce v ar placea sa primiti in locul ei?

14 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Un trandafir. :3
sau un inelus.
sau o poza cu voi doi pusa intr-o rama :3
sau ii scrii o poezie. thinking
sau ii scrii o scrisoare in care ii spui cat de tare ti-e draga, tot ce iubesti la ea si cum ai vrea sa fie relatia voastra. :d

| Danysan a răspuns:

Cel mai oki e sa ai dai un Trandafir si ceva care sa va reprezinte pe voi.E important sa ti minte aceste momente unice. Daca aidai ceva de halit o sa rezite pana in parti. Ceva material e Important sa ai dai de care sa isi aduca aminte peste ani. Cumpara-i un Hamster o sa isi aduca aminte de tine zi de zi, fie ca vrea fie ca nu.Ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-i un trandafir si scrie-i un biletel pe care il impachetezi frumos si il pui in mijlocul florii. Va fi foarte impresionata. Ba chiar ar fi foarte frumos daca ai putea sa o tii in brate in timp ce ii citesti biletul ce i l-ai scris.

O zi frumoasa!

| Florenta16 a răspuns:

Eu fiind fata, mi-ar placea sa primesc o scrisoare de dragoste si un buchet mare de flori, nu neaparat trandafiri happy.

| Danysan a răspuns (pentru Florenta16):

Stai la casa sau la Bloc. Uita-te maine Dimineata la poarta.

| Florenta16 a răspuns (pentru Danysan):

La bloc. Si aww blushing. Verific maine posta! laughing

| Danysan a răspuns (pentru Florenta16):

Nu stiu ce o sa fac cu Trandafiru ala.Dar ma bazez pe roua de dimineata, ca ti-l timit pe un Porumbel ca sa ti-l aduca in momentu in care te trezesti si esti un mic strumf. Sper sa imi dea o barfa acolo referitor la cum arati nemachiata. Sunte-ti superbe Dimineata puppy dog eyes!

| Florenta16 a răspuns (pentru Danysan):

Omg o.o, am stricat momentul laughing. Ce romantiiiiiiiic esti

| Danysan a răspuns (pentru Florenta16):

Ma inrosesc deh.puppy dog eyes.O lume fara Romantism e o Lume Pustie!

| Florenta16 a răspuns (pentru Danysan):

Exact! Nu te inrosi, ca ma faci sa zambesc puppy dog eyes

| KatlynKim a răspuns:

Ia-i un buchet mare de trandafiri albi sau un urs de plus mare cat ea puppy dog eyes Crede-ma majoritatea fetelor isi doresc astfel de cadouri.

| Cristiann25 a răspuns (pentru KatlynKim):

La 17 ani urs de plus? Merge la fetitele de 14 ani dar nu la una care mai are putin si e majora.

| marianacodreanu a răspuns:

La o luna de relatie nu cred ca se merita sa-i cumperi luna de pe cer. Un simplu trandafir rosu si eventual niste lantisoare cu jumatati de inima care sa le aveti amandoi (simbolizeaza faptul ca va completati unul pe celalalt). Eu zis ca e destul deocamdata happy

| OZNEK a răspuns:

Un trandafir şi un lănţişor big grin