| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a întrebat:

Ce carti frumoase imi puteti recomanda? De curand am citit Elevul Dima dintr'a saptea [ Mihail Drumes ] si Vraja unei clipe [ Joan Bramsch ] si as vrea tot ceva in genul. Mentionez ca am 15 anibatting eyelashes Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Scrisoare de dragoste-Drumes, Invitatie la vals-Drumes, Cismigiu et comp., Buna dimineata, baieti-Bajenaru, Panza de paianjen-Cella Serghi, Enigma otiliei-George calinescu, Ion-Rebreanu, Anna karenina-Tolstori, Cel mai iubit dintre pamanteni-REbreanu, Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi-camil petrescu.Eu le-am citit pe toate si sunt adecvate varstei tale.succes la citit

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Invitaţie la vals, scrisoare de dragoste tot de Drumeş. Citeşte de veghe în lanul de secară. Cam astea ar fi în gen! Baftă!