| AndreutsaaaXD a întrebat:

Hey TPU, ce faceti cand sunteti tristi?

5 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Ascult muzica, imi fac ceva bun de mancare, imi sun o prietena, ma plimb.
Daca m-a suparat cineva, incerc sa stau de vorba cu acea persoana!
Daca am o problema, ma gandesc cum as putea sa remediez situatia ( ma sfatuiesc cu un prieten sau cu parintii).

| TheHeineken a răspuns:

Imi pun castile pe urechi dau drumul la muzica ( nu rock ) iar in 1-2 ore imi trece asta daca e asa trecator daca nu discut cu persoanele care ma inteleg

| Derya99 a răspuns:

Eu ascult muzica, cel mai des Tokio Hotel, o sun pe cea mai buna prietena sa vorbim sau vorbesc cu alti prieteni prin mesaje. Ma uit la tv si mananc dulciurilaughing Sau stau la pc si ma uit la poze... Dar in general stau singura si imi plang de mila ascultand muzica.

| Stella17 a răspuns:

Ma gandesc la lucruri frumoase, iar daca am gresit unei persoane cu ceva imi cer scuze meditez etc.

| a răspuns:

De obicei vorbesc cu una de o cheama andreea blaga, nu cred ca o stii. este mirositoare, de lesini cand stai cu ea. nu stiu cum rezista iza 6 ore pe zi cu ea in banca laughing. si are 4 porecle:
1. miss pigy
2. meduzara
3. fulga laughing
4. ''cea mai secsi din clasa''
este cea mai amuzanta fata din cate am intalnit. ar trebui sa iti cauti si tu o astfel de prietena, sau sa te imprietenesti cu eawinking. iti dau numarul ei de telefon? sau id-ul? andreutsa.nebuna. bafta sper sa-ti treaca kiss.