| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, ce faceti daca fiul/fica dvs. va spune ca e heterosexual/ă?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Oho, perle scot multi. Ai vrut sa vezi cati stiu ce inseamna sa fii hetero.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic. E normal. Probabil ai intrebat la misto sau nu cunosti termenul.

| Lukasssz explică (pentru darrio2007):

Stiu ce inseamna happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Lukasssz):

Atunci ce rost are intrebarea? Plictiseală?

| Lukasssz explică (pentru darrio2007):

Mhm, plus vreau sa vad daca scoate cineve o perla pe gura happy.

| Lukasssz explică (pentru darrio2007):

Dap

| darrio2007 a răspuns (pentru Lukasssz):

Oho, perle scot multi. Ai vrut sa vezi cati stiu ce inseamna sa fii hetero.

| sierra1 a răspuns:

Ar trebui să reacționăm?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îmi spune asta este ok. Dacă îmi spune că e pe invers, îi spun să fie la ea acasă, nu la mine.

| PainTech a răspuns:

Din categoria "Credeti ca elevii ar trebui sa invete cifrele arabe la scoala?".

Buna tentativa, dar aici pe TPU dupa cum poti vedea avem doar genii.

| isemilia a răspuns:

Nimic?!
Nu vad de ce m-ar afecta orientarea / genul fiului / fiicei. E alegerea sa si il / o sustin. Asta in cazul in care s-ar intampla ce ai spus tu.

| rapandula a răspuns:

Nimic, ii accept orientarile. Doar rampitii religiosi au ceva impotriva cu cei de alta orientare sexuala.