| Adelyna06 a întrebat:

Chiar nu mai stiu ce sa cred in legatura cu Cameron Boyce ..parintii lui pun poze in care zambesc... la fel si iubita si prietenii... este posibil ca "moartea" lui sa fie o farsa?

4 răspunsuri:
| mistichypnosis a răspuns:

Buna!
Nu e posibil sa i se fi inscenat moartea.Gandeste-te ca apropiatii lui isi doresc ca acesta sa fie tinut minte in momentele frumoase si sa fie recunoscut pentru lucrurile bune pe care le-a facut.Normal ca pun poze cu el in momentele placute.
Pa pa!happy

| Adelyna06 explică (pentru mistichypnosis):

Eu incerc sa caut o picatura de roz este idolul meu, n ai idee cat a insemnat si cat inseamna pentru mine... el m-a invatat sa zambesc in orice moment al zilei, el mi-a facut copilaria mult mai frumoasa?

| Vdiana96 a răspuns:

Nu, el chiar a murit?

| Adelyna06 explică (pentru Vdiana96):

Chiar daca pare exagerat sau ca ma prefac (nici eu n as crede pe cineva care ar spune asta) dar sunt distrusa. avea doar 20 ani. a facut milioane de copii fericiti... el zambea mereu, la el totul era roz, nu exista suparare, e ca fratele meu mai mare pe care nu l am avut niciodata. Cu el am crescut, el m-a facut sa rad, sa zambesc. Era atat de frumos... tin la el ca la ochii din cap crying facea parte din copilaria mea, facea si face parte din mine