| FreshMenthol95 a întrebat:

Cine are motorola defy sa-mi de. a si mie niste pareri despre el. Va rog mult:* Vreau sa-mi iau si din cate am inteleles este un telefon foarte bun.

1 răspuns:
| downdl a răspuns:

Da. eu detin un astfel de telefon. da e destul de bun tinand cont de pretul acestuia. eu al am de aproape un an. si am testat pe multe Custom ROMs de la miui, cyanogenmod, galnet miui. singura problema e ca nu se mai aprinde butonul "home" nu stiu ce s-o fi intimplat. una peste alta cred ca se merita investitia