| Love_4994 a întrebat:

Cine imi poate zice si mie care e traducerea corecta a frazei:'Mai singur/a ca niciodata'? Nu pot sa-mi amintesc chiar acum si de asta va intreb pe voibig grin. Funda:*.

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Ar fi ceva de genu:" I am lonely like never before" big grin desigur, daca vrei sa fie tradusa in engleza(nu ai mentionat) big grin

2 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
Parerea mea,e ca fraza se refera la faptul ca persoana respektiva se simte singura, parasita, asa cum nu a mai fost.

| Love_4994 explică:

Ah da, scuzelaughing.Da, in engleza vreauhappy.