| jakkyjakk a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine sa creez o pagina pe Facebook? Vreau sa creez una dar nu prea am idee despre ce sa fie laughing ma puteti ajuta? Pun si admin daca e cineva care vrea sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Despre ce filme noi apar, daca vrei te pot ajuta

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme, cat nu ai idee ce vrei, nu crezi ca-i mai bine sa te gandesti inati ce ai vrea si apoi sa faci pagina aia?
Nu-i nevoie sa pui admin pe nimeni, ca de o face altcineva, acela va fi adminul, nu tu, ramanad la latitudine alui, daca te mai alsa sa fii admin sau nu.
Banuiesc ca esti sub 13 ani si de aceea nu ai voie sa-ti faci cont pe FB, nu?

| Goete a răspuns:

Adica ajutati-ma vreau sa ma scarpin, dar nu ma mananca?

| Crackman a răspuns:

Filme,masni, convorbire, fete singure

| Ivanov27 a răspuns:

Ai putea sa ai succes cu o pagina de Facebook doar daca o faci din placere si aduci content de calitate, si postezi despre un lucru care te pasioneaza ( masini, sport, etc )