| a întrebat:

Cine ma poate ajuta, este o 'problema' legata de facebookhee hee. Chestia e ca eu nu prea ma pricep. Deci, pe peretele meu (cred ca asa se numeste), stiti ca apar pozele, imagninile care le postez, sau ce distribui, sau videoclipuri, sau ce imi place, sau prietenii, sau toate alea, etc. Si de cateva zile, de luni mai exact, imi apare ca un coleg de-al meu a raspuns la o intrebare ('Care sunt cele doua cuvinte/ expresii pe care ii place lui...[numele meu] sa le foloseasca?') si zice acolo, deasupra la intrebare: '...[numele colegului] a distribuit un link prin Conectare Sociala. In fine. Si eu tot ce vreau e sa vad raspunsul pe care l-a dat colegul meu! Si nu pot! Cum sa procedez? Cand dau click pe acel dreptunghi, mi se deschide o pagina unde scrie 'Ai castigat 0 monezi deja.Castiga o moneda pentru fiecare intrebare la care raspunzi.Deblocheaza fiecare raspuns de la prietenul tau pentru 10 monezi.' Si mai imi apare ceva deasupra, unde imi da numele tuturor prietenilor mei. Eu inchid aia, si dupa apare o intrebare pusa de ei, despre o/ un prieten de-al meu, si vor sa raspund. Deci, ce trebuie sa fac ca sa citesc raspunsul dat de colegul meu? Cum adica 'pentru 10 monezi'? Cum fac rost de aceste monezi? Va rog, cer raspuns explicit! Dau FUNDA la cel mai rapid si cel mai bun! In rest, votwinking. Va rog, explicati-mi si mie! Luminati-ma! Multumesc frumos kiss

Răspuns Câştigător
| lorelore a răspuns:

Deci ala e un joc.ce trebuie sa faci este sa raspunzi la intrebarile care iti apar acolo indiferent ca ii cunosti sau nu..prin asta castigi puncte adica monezi si cand ai adunat suma respectiva te poti uita ce a scris acolo despre tine poti aduna si mai multe puncte si te poti uita la orice raspuns vrei...bafta!

1 răspuns:
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Asta e logica jocurilor de pe Facebook...
Ca sa deblochezi un raspuns iti trebuie 10 monezi, adica trebuie sa raspunzi la 10 intrebari straight face. Asa isi aduna si ei like-uri la paginile de jocuri.
Funda?