| BruneTh a întrebat:

Cine stie ce e ala un ipod? Ofer funda+Vot...Thx.

9 răspunsuri:
| Ionut_2962 a răspuns:

Ipod este un fel de pm3 asculti muzica la el si toate celea doar ca in plus se misca mai repede si are mult mai multe aplicatiiwinking

| danahh a răspuns:

Ipod-ul este ca un fel de mp4

| loolaa13 a răspuns:

Un aparat mic gen mp4 pe care pui muzica, filmuletze, poze, asculti radio si poti face inregistrari vocale. Se incarca atunci cand il conectezi la calculator si arata asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Este un player [mp3] portabil, dar citeste si imagini si videoclipuri

| dragutza_6886 a răspuns:

Exista 2 ipoduri unul care asculti muzica si un telefon care unbli cu mana funda?

| dragutza_6886 a răspuns:

Ipod un telefon care umbli cu mana pe el sau un ipod care asculti muzica funda?