| Mimi1204 a întrebat:

Credeți ca dacă fumez o țigară (slim) la o săptămâna îmi poate afecta plămânii? Nu vreau raspunsuri gen "nu e bine oricum" sau "lasă-te"

Răspuns Câştigător
| AlexandruSEV a răspuns:

Pai dacă stai in orașe gen București, atunci plămânul va fi afectat mai repede, acum ca să ți răspund pe subiect, o țigară pe săptămână nu afectează grav, dar cred ma ca acum fumezi o țigară, cu timpul o sa fumezi 2 apoi 3 și tot asa, chestia asta e garantata, nu ai cum sa fumezi doar o țigară pe săptămână.

1 răspuns:
| SEMIHA a răspuns:

Clar nu o să te rezumi doar la o țigară pe săptămână. O să devii "fumător în toată regula". Mai întâi una, păi două. apoi un pachet pe zi! ș.a.m.d