| Bogdan201739 a întrebat:

cu ce m-ar ajuta daca pentru Youtube (fac gaming) mi-as lua o tastatura, un mouse, un scaun si un monitor de gaming? As putea face cumva mai multi abonati?

Si cu ce m-ar ajuta?

2 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Abonatii ii faci daca ai content de calitate. Pt un canal de gaming ( pe langa pc, bineinteles ) este important sa ai un microfon bun.
O tastatura sau un mouse mai asa si asa ..nu fac prea mare diferenta, insa microfonul de proasta calitate are un efect grav.

| Cheama_Cristii_1993 a răspuns:

Salut, o tastatura un monitor si un scaun gaming nu te face gamer daca ai pc din 2008 ce ruleaza office. Iti trebuie un pc peste 3000 lei sa poti face gaming pe Youtube (streaming)
Abonatii te ajuta sa ai mai multe vizualizari, mai multe vizualizari, mai multi bani