| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU! Cum a fost primul vostru sărut? Eu am 18 ani și nu am avut parte de el?!?

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu am sarutat-o azi pe doamna secretara. Este ziua ei. happy

| wpetterssone a răspuns:

Nici eu nu am avut primul sărut. Probabil te vei simți ciudat sau te vei simți mai bine decât de obicei.
Sunt mai învârstă decât tine cu 7 ani.

| Jjj840 a răspuns:

Buna. Eu nu am avut parte de primul sarut, am aproape 14 ani. Nu am o problema cu asta, desi multe prietene au avut deja cateva relatii. Eu nu imi doresc sa ma complic, sunt ok asa, daca chiar e un baiat pentru care merita si pe care il iubesc, incerc. Dar nu mi-as face o relatie doar de dragul de a fi. Nu sta mereu cu gandul la primul sarut. Nu mai fi mereu stresat si cu gandul la o relatie, omul potrivit vine cand te astepti mai putin. Nu fi in cautare de relatii. Stai linistit si ai rabdare, pentru fiecare exista cate un om, fata portivita poate nu va veni din prima, dar intr-o zi o vei gasi si vei fi fericit langa ea.