| anonim_4396 a întrebat:

cum fac pe facebook ca doar cei din lista mea sa imi poata vedea profilul, peretele, pozele etc

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru alege ->Prieteni ->click pe -> salveaza setarea Enjoy! Ai profil Privat! (doar prietenii iti pot vedea profilul)

| Dr3yga20 a răspuns:

Pai primesit o optiune cui ii dai permisiunea sa vada, la toata lumea, doar la prieteni, custom sau doar tu.