| Username1234Marius361 a întrebat:

cum faci o fata sa te placa chiar daca stiu ca este deja intr o relatie da si stiu ca ar trebui sa ma retrag si sa mai caut si pe alt cineva dar o plac prea mult dati-mi niste sfaturi

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Sfatul meu e sa nu te bagi. Tu ce ai face daca ai fi intr-o relatie si o fata s-ar baga peste prietena ta? E urat. Mai bine incerci sa ii fi prieten momentan si vezi apoi cum mai decurge relatia cu respectivul.

| Username1234Marius361 explică (pentru Aasdfghj):

Mersi pentru sfat oricum au aparut probleme in paradis dar nu din vina mea jur

| anamariarot a răspuns:

Acelasi sfat pe care probabil o sa il primesti de la altii: Nu te baga! Chiar nu e treaba ta. O vorba de pe la noi spune:"Ce tie nu-ti place, altuia nu-i face.". Tie ti-ar conveni ca o persoana din exterior sa intervina in relatia ta? Banuiesc ca nu.

| Username1234Marius361 explică (pentru anamariarot):

Mersi cred ca este mai bine asa