| BlockBoy a întrebat:

Cum iti dai seama daca o pereche de tenesi converse all star (Hi Top) este original sau fake? Fundita la cel mai detaliat raspuns big grin

1 răspuns:
| Andreeax7 a răspuns:

Pai in primul rand, acea stea trebuie sa fie de culoare bleumarina, in afara de unele editii in care steua are alte culori. Daca este o culoare mai ciudata, atunci este clar ca sunt fake. Sau mai simplu daca semnul All Star de pe calcai are sub steaua din mijloc un '®' inseamna ca acestia sunt fake.