| Denisa20000 a întrebat:

Hey, TPU. Cum pot sa am multe like'uri la pozele mele de pe facebook?

3 răspunsuri:
| nuseu a răspuns:

Spune ca da 3 lei pe 1 like, sa fim seriosi, esti obsedata de cate like'uri ai la pozele de pe facebook? sau ca vezi alti prieteni/prietene de ai tai/tale cu zeci sau sute de like''uri si chestia asta te oftica?

| pisicutzamik a răspuns:

Pai taguies-te multi prieteni la poze si iti va da like

| ROCK30STM a răspuns:

Sincer nu iteleg ce e cu moda asta de a cersi like-uri pe fb ...fratilor, v-ati facut fb doar pentru likes...nush cum sa strangi mai multe, fiecare da like la ce poza vrea.