| anonim_4396 a întrebat:

De 2-3 saptamani tot ma inteapa inima straight face in unele seri atat de tare incat cred ca si mor sad Nu am mai zis la nimeni, decat la 3-4 prieteni. Si nu stiu ce sa fac pentru ca parintii mei sunt plecati in Italia si eu stau cu matusa mea si acum 3 saptamani a facut pre-infarct (daca se scrie asa) si nu stiu daca ii zic poate lesina sau ceva straight face Oare de ce ma inteasa asa de des inima? Si la doctor nu pot sa ma duc caci am doar 13 ani.straight face

7 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cel mai bine du-te la doctor, dar pregateste-te, poate e sanul, sai o sa ai parte de o pipaiala bunahee heetongue

| DenisIonut01 a răspuns:

Daca o fi adevarat ce zici, spune-i matusi si du-te la un cardiolog!

| mel24 a răspuns:

Pentru prima oara du-te la medicul de familie care iti va da o trimitere la un doctor specialist! si grabeste-te caci nu este timp de pierdut! si te poti duce la doctor si la 10 ani, nu conteaza varsta!

| greysfan a răspuns:

Daca esti ferm convinsa ca este inima roag-o pe matusa ta sa te duca la cardiolog. Poate te inteapa un san laughing (stiu ca e ciudat, dar foarte probabil)

| georgevlad200 a răspuns:

Ai facut un pre-infarct(daca asa se scrie) si matusa ta nu stie.La 13 ani.