| Pandaaaaaaa a întrebat:

De cateva zile tot visez cu ursi panda care alearga dupa mine, iar dupa cateva minute sunt inchisa cu ei intr-o camera. Intotdeauna ma sperii de chestia asta, asa ca ma trezesc. Ce as putea sa fac sa nu mai visez chestiile astea? I don't want to see (Tin sa mentionez ca ursii panda sunt animalele mele preferate. :3) A, dau funda! happy

4 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Ma gandeam eu ca e ceva la mijloc.
Iti plac mult aceste animale, iar subconstientul tau lucreaza. Probabil stii ca visele noastre se creeaza in capul nostru.
Seara sa te uiti la un film frumos, sau sa citesti ceva.
Nu te mai gandii la panda!

| Jnebun a răspuns:

Incearca sa spui o rugaciune... Tatal Nostru..inainte sa te culci..si Inchina-te.

| Pandaaaaaaa explică (pentru SefaTa97):

Da. doar ca de la o vreme devine ciudat si inspaimantator. :-s

| Sunnyツ a răspuns:

Probabil esti putin cam obsedata de aceste animale...zic si eu, avatarul, numele tau. Daca toata ziua doar la ei te gandesti despre ce ai vrea sa visezi? laughing