| anonim_4396 a întrebat:

Deci...mai pun odata intrebarea... vreau sa merg la Paradisul acvatic dar nu stiu sa inot.(merg cu clasa)sa zicem ca in piscine pot sa stau pe margine, dar doar nu stau toata ziua acolo.Asa ca daca ma dau pe tobogan si nu stiu sa inot, pot sa ma inec?

Răspuns Câştigător
| NuSeZiceANONIM a răspuns:

Am fost si eu la Paradisul Acvatic, iar apa de la tobogane nu era mare absolut deloc. oh go on
Nu ai nicio sansa sa te incei, pentru ca apa de acolo e destul de mica, exista doar o piscina de 2 m si 4 m, dar daca ai zis ca mergi cu clasa, nu cred ca o sa va lase sa mergeti acolo, oricum, sunt multi salvamari.

2 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Cumpara-ti o pereche de aripioare pentru inot...ori chiar si un colac.Nu-i o rusine sa nu stii sa inoti. Oricum, apa adanca de maxim 4 metri o gasesti in zona trambulinelor pentru sarituri, si nu cred ca mergi tu acolo.
De inecat, meh, n-ai timp sa te ineci.Apa de la capatul toboganului ar trebui sa fie mai putin adanca, logic.Dar daca esti ghinionista, nu stiu, eventual o sa te ajute cineva sa iesi din apa.

| Kariin a răspuns:

Eu nu cred ca te vei ineca! Oricum, Distractie Placuta!