| dani97 a întrebat:

din pacate a trecut si vacanta asta de iarnacryingcrying. luni incepem scoala. intrebarea mea este cand avem urmatoarea vacanta? si cum credeti ca o sa treaca timpul pana la ea, repede sau incet crying? multumesc. sper sa nu v-i sa para stupida intrebarea mea :*

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Vacanta de primavara-sâmbătă, 6 aprilie 2013 - duminică, 21 aprilie 2013.
Si mie imi pare extrem de rau ca s-a terminat vacanta! Eu cred, de fapt sunt sigura ca va veni repede vacanta de Paste.
*-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmatoarea vacanta e cea de paste.

| Tirri28 a răspuns:

6 aprilie si o sa avem doar o saptamana sau 2 pentru ca a taiai Ponta din ea. O sa treaca greu timpul daca te gandesti numai la vacante.

| Iasyxd a răspuns:

Urmatoarea vacanta o avem la Paste si cred ca timpul v-a trece repede pentru ca avem iarasi teze, teste si vine caldura, puntem iesi pe afara

| irinusca264 a răspuns:

Urmatoarea vacanta este cea de Pasti, dar nu stiu exact cand este. Cred ca va fi un semestru destul de lung si greu. Funda?