| mikutsalove a întrebat:

Hey TPU!

Doresc cat mi multe raspunsuri!

Am intrat pe site-ul Tara lui Andrei si m-am interesat deoarece la anul as dori si eu sa merg in tabara.
Vreau sa stiu urmatoarele lucruri:
Aceasta tabara costa? Si daca da costa care ar fi pretul?
Si cei care ati fost as dori si eu sa-mi spuneti daca v-ati distrt si. diferite lucrurihappy

[ dau funda pentru raspunsul cel mai interesant si ajutator]

NEVOIE URGENTA!

1 răspuns:
| Ramona_Andreea_1997 a răspuns:

In acea tabara te poti duce doar daca participi la concurs si castigi dar trebuie sa participi alaturi de mai multi colegi iar tabara nu costa nimic si sunt foarte multe metode de a te distra.