| Sebi9789 a întrebat:

Eu am un coleg extrem de tupeist in clasa si vreau sa rup legatura cu el. Ma barfeste pe la spate, si cand vorbim cu fetele incepe si spune lucruri batjocoritoare si de **** despre mine sa le dea impresia ca sunt vreun idiot sau ratat. Ajutor

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| ibaal a răspuns:

Ignora-l si gata!
Fa-ti alti prieteni si termin-o cu frustrati de-astia!
Plus, oricum fetele alea daca au ceva in cap, isi dau seama de ce caracter are pispirel asta si tot el pica prost!
N-ai cum sa te ridici batjocorind pe altii!
Nu-ti bate capu'!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai rupe-o ce mai astepti

| RAY a răspuns:

Crezi ca poti sa il bati?

| Violleta2022 a răspuns:

Confrunta-l si cere-i sa-ti explice de ce te batjocoreste si barfeste.

| Andreeush a răspuns:

Astfel de persoane trebuie tratate cu indiferenta, ignorate. O sa vezi ca dupa un timp o sa te lase in pace.