| Alasingur a întrebat:

Eu sunt o persoana mai timida, imi place tare mult de o colega dar nu am curajul sa ii spun cand incerc sa ii spun ca o plac incep sa ma gandesc doar la chestii negative (exemple:daca nu o sa mai vorbeasca cu mine?, daca va rade de mine..etc) ce pot face? Dau funda

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Yurim a răspuns:

Fluturași în stomac, ce sentiment frumos, pai dacă nu ai încredere sa ii spui poți face asta: când aveți sport ii spui profei ca te duci la baie, dar tu de fapt te duci în clasa și ii scrii un bilețel cu tot ce simți, și te semnezi ca x sau admiratorul tău secret, și pui biletelul într-un caiet sau în ghiozdan. Sper ca răspunsul meu ți-a fost de ajutor love struck

1 răspuns:
| Andra9pk a răspuns:

Incercarea moarte n-are.
Ia-ti inima in dinti si spune-i.
Baietii trebuie sa fie asumati si curajosi.
Nu are ce sa se intample rau. Scoate gandurile negative si fi putin mai increzator. Macar vei afla daca e reciproc sau nu. Sau totusi, in ce fel de 'vede' ea (simplu coleg, doar prieten, posibil iubit)