| anonim_4396 a întrebat:

Fetele pot face patratele? Daca fac "sport" seara de ex cam in cat timp imi poate aparea macar o patratica?laughing am 11 ani. Sau cum pot face patratele sau sa am un corp simpatik laughing nu imi pot permite sa merg la sala straight face. Astept pareri big grin!

1 răspuns:
| 7lrn7 a răspuns:

Okz...deci eu sunt fata si faza cu daca fetele pot face patratele este putin cam jignitoare avad in vedere ca baietii sunt la fel ca fetele eu am toate cele 8 patratele si ce-i drept pe ultimele le-am facut la sala dar primele 6 sunt facute acasa
fara multa mancare si prostii(chiosuri si alte dulciuri) sau sucuri si bagam in fiecare seara 60 de abdomene dimineata 50 si pac uite asa in cateva luni aveam 2 patratele si un corp tonifiat succes