| dayana1997 a întrebat:

imi puteti spune care sunt cele mai interesante carti de dragoste?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cărţi de dragoste sunt foarte multe...şi depinde de cititor cum găseşte fiecare carte.
P.S. Te Iubesc-Cecilia Ahern
Nicholas Sparks scrie de asemenea foarte frumos, are nişte cărţi minunate
Anna Karenina-Lev Tolstoi
Dragostea in vremea holerei-Gabriel Garcia Marquez
Eu am citit de curând o carte care mi-a plăcut extrem de mult Invitaţia la vals de Mihail Drumes, este foarte frumoasa dar şi puţin tristă.
Dacă ai 14 ani caută cărţi mai uşoare căci nu poţi înţelege orice carte.Mergi la o librarie online şi caută acolo.
Poţi citi de asemenea Nu plânge sub clar de luna, cred că e bună pentru tine dacă îţi plac cărţile cu vârcolaci sau poţi citi şi Evermore de Alyson Noel, este draguţă cartea, uite aici o recenzie a acestei cărţi http://sabinna.wordpress.com/2011/08/15/evermore-de-alyson-noel/

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

Nu plange sub clar de luna-Heather Davis
Uneori sub clar de luna-Heather Davis [e partea a doua de la prima]
Ultimul cantec-Nicholas Sparks
Fata si marea-Maureen Johnson
Nunta lui Isobel-Sheila O Flanagan

| Katt a răspuns:

Scrisoare de dragoste -Mihail Drumes ( e superba, de fapt toate cartile lui Drumes sunt, pur si simplu nu o poti lasa din mana )
"Elevul Dima dintr-a saptea"-Mihail Drumes (cand am luat cartea nu am stiut ca de fapt e de dragoste, iti va placea sigur )
"Panza de paianjen " -cella serghi (