| anonimooouuuusssellle a întrebat:

Imi puteti spune marimea sanilor in functie de varstă? Am cautat pe net, insa nu am gasit nimic clar.
Mersi!
*Fundă*

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ai să găsești așa ceva.
Fetele încep să se dezvolte in perioada pubertății, nu toate se dezvoltă la fel. Unele au sânii mari, altele mici. Deci nu cred cred că este vreo statistică in funcție de vârstă.

| anonimooouuuusssellle explică (pentru Andreeush):

Mersi de răspuns!

| RAY a răspuns:

Nu poate exista asa ceva,de asta exista diversitate,in principiu o mostenesti pe mama ta plus dieta, grasimile duce la o pubertate mai rapida, cica si hormoni din carnea de pui ba chiar la ambele sexe, vezi barbati cu sani din cauza dietei, ai vazut doc cu adevarul despre mancare?

| FaraNumePls a răspuns:

Nu exista asa ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva!
Sanii se dezvolta hormonal, in fucntie de mostenirea genetica de la mama ta.
Asadar, intreba-o pe mama ta, ce numar avea la sutien sau cat de mari avea tatasoarele la varsta ta si vei stii adevarul.