| UzzY475 a întrebat:

imi puteti spune niste trucuri sau ceva sa imi pot speria prietenii ca sunt fantome chiar langa noi sau in apropiere? cand stam afara? (stau la casa si stam la poarta cand spunem povesti cu fantome ) si ceva de ex : sa pun ceva intr-un gard o punga ceva sa ii sperii... ceva mult mai de speriat big grin Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Hey.
Fara sa vada amicii tai, arunca cu pietre in spatele lor.
Sau cum am facut eu cand eram mica.Am chemat-o pe sora mea pana in beci si am deschis usa, si acolo am legat mai multe baloane de tavan cu cearseaf pe ele laughing
Pe baloane am facut fete inspaimantatoare cu carioca fosforescenta.
Sau cand se face liniste intre voi striga tu tare la urechea lor.
Incearca sa ai un pic de imaginatie, tu stii cat de speriosi sunt prietenii tai.