| RainbowSky a întrebat:

imi recomandati si mie niste carti cu vampiri in afara de academia vampirilor, fortele raului absolut si twilight, sau altele dar sa fie faine ....ms FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Smiley97bla a răspuns:

Era o serie de cărţi cu vampiri "Vampirii Sudului" parcă de Charline Harris.
Se vindeau cu revista Bravo şi BravoGirl, dar le poţi lua şi de la librărie.
Primul volul este "Morţi până la apus".
Deocamdată sunt în România doar 10.
Şi în total vreo 20 şi ceva din câte am înţeles.
Alte cârţi cu vampiri eu nu mai ştiu.
Sper să îţi atragă atenţia cărţile astea, că mie una îmi plac foarte mult. Sunt la volumul 3.

O zi minunată happy!

1 răspuns: