| teoboy929 a întrebat:

imi zice si mie cineva cun site cu care pot sa aflu parole de mess si de Facebook? caci am pe cineva dusman dea-l meu si ca razbunare sa-i aflu parola

2 răspunsuri:
| dmdany07 a răspuns:

Chiar de-as sti nu ti-as spune. Cum nu-mi place mie ca sa-mi sparga cineva parola de mess, cred ca nici tie nu ti-ar placea. Acelasi lucru este valabil si pentru "dusmanul" tau
Un sfat: Trateaza-i pe ceilalti la fel cum iti place tie sa fii tratat de altii

| Emmaem a răspuns:

Stiii nu stiu un site dar daca ii sti id de mes poti sa ii imblociid asta e simplu tot incerci sa ii afli parola pna se blocheaza si cand vrea sa intre nu mai poate deci mult succes