| loveuandyouknow a întrebat:

imi ziceti un program de desc muzica? vreau sa descarc colinde. multumesc si funda

Răspuns Câştigător
| TTdsIulia a răspuns:

Eu imi descarc muzica de pe apex, mi se pare cel mai bun program de descarcat muzica, filme si tot ce vrei.

2 răspunsuri:
| xKitiiii a răspuns:

Pai sunt mai multe variante Da eu iti recomant youtube downloaderwinking. Bafta fundita? big grin

| zinik a răspuns:

Salut, daca vrei poti incerca sa cauti pe youtube cintecul care iti place, apoi copii link-ul si intri pe site-ul listentoyoutube.com, iar aici: http://www.go4it.ro/......e-3287024/ vei vedea cum se foloseste link-ul de mai sus... bafta si funda te rog... :)