| mraw1234 a întrebat:

happy in 10 zile plec la mare
...la mamaia... puteti sa imi dati idei de ce as putea face acolo? Nu stau la hotel ci la apartament happy si alte idei de lucruri pe care as putea sa le fac ca sa nu ma plictisesc pana atunci pentru ca simt ca mor de nerabdare!

Răspuns Câştigător
| GBF a răspuns:

Poti sa te trezesti dimineata sa vezi rasaritul sau seara apusul poti face plimbari pe plaja seara eu in fiecare an cind plec ador plimbarile seara poti face poze pentru amintiri. distractie placuta acolo happy

1 răspuns:
| mraw1234 explică:

Thx