| tagastatud_6576 a întrebat:

In 17 iunie merg in Cehia, am o problema, nu stiu daca in pRAGA POT SA CUMPAR lucruri CU EURO, sau trebuie sa imi schimb banii in coroane cehe? cine a fost sa imi spuna cum e? preturi alimente, suveniruri, scurta prezentare, locuri de vazut, locuri de mancat, Premiul "Fundita + Un suvenit din Cehia" ( vi-l trimit prin curier) :-)

2 răspunsuri:
| tagastatud_6576 explică:

Si preturi ceva?

| unsprezece a răspuns:

Cehii nu vor introduce moneda euro prea curand asa ca trebuie sa te bazezi pe coroanewinking