| marinamary a întrebat:

in curand e ziua de nastere a celei mai bune prietene a mea si nu stiu ce cadou sa ii dau va rog vreau cele mai originale idei plzzzz am nevoie de ele urgent dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

O geanta in care sa ii pui un strugurel (sau ceva de genul).happy

2 răspunsuri:
| carabinierr a răspuns:

Pai zi si tu acum, ori e ceva original (care numai de la tine poate sa vina ca na... e original)ori e ceva comun din parerile la 20 de insi laughing)) Ti -ar place sa porti o bluza care o mai au 10 pe langa tinelaughing) nu cred

| Camy_6878 a răspuns:

Ii poti un cumpara un parfum care ii place, o bluza pe care si-o dorea sau pantaloni( daca sti ce marime poarta)