| SweetCheeks22 a întrebat:

Hey TPU.in episodul de ieri sau alaltaieri, thomas ii cere selinei inca o data sa incerce sa intemeieze o familie cu ea. din cate am auzit azi ca va fi episodul urmator, celina va ramane insarcinata.intrebarea 1)Chiar se vor casatori ei doi? 2)Chiar ramane celina insarcinata? plzz dau funda si la restul vot

Răspuns Câştigător
| EvangelineDS a răspuns:

Pai prima data iti voi raspunde la a2-a intrebare:

nu ea nu va ramane insarcinata acest zvon a pornit din cauza lui cecilia [sesilia] care a gasit acele 2 sosetute in camera selinei [ cecilia s-a dus in camera la sesilia sa caute dovezi ca cei doi se vor casatori cei drept mai mult din curiozitate]cum spuneaceciliei ii scapa o sossetuta care ajunge la corb [acel servitor care o ura pe nini nu-mi amintesc numele lui ]iar corbul a presupus ca pe selina o va astepta barza adica va naste [doar ca a presupus cu voce tare ] si la auzit si vichi si de a vichi la altii din ambasada.
acum prima intrebare:
nu stiu la cine te referi la nini cu thomas da se vor casatori doar sunt personajele principale dar daca te referi la thomas cu celina atunci nu el de fapt o iubeste pe nini
sper ca te-am ajutat funda?

2 răspunsuri:
| Cineva3 a răspuns:

Nu e innsarcinata o zisd in greseala Horatio si nu cred ca se casatorescbig grinbig grinbig grin

| anonim_2188 a răspuns:

Buna celina nu va ramane insarcinata eu am vazut toate epsoadele si pana la urama thomas va ramane cu nini adica asa trebuie sa se si intample iar de casatorie eeee acolo e o mare surpriza pentru ca... mai bine te les sa vezi eposodu dar iti zic ca ce o sa se intample atunci o sa fie ceva neasteptat si foarte frumos daca tii cu nini daca ti cu celina o sa fie ceva trist...