| SupMates a întrebat:

Hey TPU!
Intrebare ceva mai ciudata...Simt ca innebunesc, imi vine sa ii injur pe toti fara motiv (nu ca o si fac, rar ma scapa)ma simt efectiv stresat non stop si nu stiu de ce...imi vine sa injur intruna,problema aparuta recent si chiar nu stiu de ce,uneori ma trezesc vorbind singur =/, ce parere aveti, ce as putea face?
Dau funda orice ar fi si daca ai chef de glume mai bine nu raspunde si daca totusi o faci macar imi dai motiv sa te injur!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi si mie o injuratura ca sa stiu laughing
On-topic: sigur acei 'toti' nu-s indivizi enervanti sau cringe? Poate chiar ar trebui sa ii injuri. Despre faza cu vorbitul singur, du-te la psiholog. Si ca sa nu vorbesti degeaba, mergi cu telefonul si arata-i direct ce-ai scris aici.

| SupMates explică (pentru anonim_4396):

Nu vorbesc singur, m-am exprimat gresit, vorbesc cu alti si nimeni nu na asculta si ajung sa realizez ca vorbesc singur dar nimeni nu ma asculta.

| SupMates explică (pentru anonim_4396):

Nu iti face griji, nici la injurat nu-s bun...

| SupMates explică:

M-am exprimat prost, nu vorbesc singur, vorbesc cu alti si observ ca nimeni nu ma asculta deci practic ajung sa vorbesc degeaba=|

| Chubby2104 a răspuns:

Ai niște crize de furie. Mergi la un psiholog si povestește exact cum ai făcut acum.